Orijinali görüntüle

“Travellers’ Choice 2020” Ödülleri kapsamında Maxx Royal Resorts ve Voyage Hotels, dünya, Avrupa ve Türkiye listelerinde ilk sıralarda yer aldı.

10 Ağustos 11:11

Dünyanın en prestijli otel ve seyahat değerlendirme platformlarından Tripadvisor, 2020 ödüllerinin sahiplerini açıkladı. Misafir yorumları ve destekleriyle belirlenen “Travellers’ Choice 2020” Ödülleri kapsamında Maxx Royal Resorts ve Voyage Hotels, dünya, Avrupa ve Türkiye listelerinde ilk sıralarda yer aldı.
 
Dünyanın En İyisi: Maxx Royal Kemer
Ödüllü mimari tasarımı ile “Maxx Inclusive” konseptini buluşturan Maxx Royal Kemer, muhteşem doğası, etkileyici konsepti ve sınırsız hizmetleriyle misafirlerini ağırlıyor. Lüks otel deneyimini yeniden tanımlayan Maxx Royal Kemer, Tripadvisor’ın misafir yorumlarıyla belirlediği Travellers’ Choice 2020 Ödülleri’nde dünyanın ve Avrupa’nın “En İyi 25 Aile Oteli” kategorisinde 1. sıraya yerleşti. “En İyi 25 Lüks Otel” kategorisinde Avrupa’da 5., dünyada ise 13. sırada yer alan Maxx Royal Kemer, “En İyi 25 Otel” sıralamasında ise Avrupa’da 6., dünyada 20. olarak başarısını bir kez daha taçlandırdı.
Otelin yanı sıra Maxx Royal’in dünyaca ünlü Dolce Stil Novo Alla Reggia restoranıyla Michelin Yıldızlı Alfredo Russo da Tripadvisor ödüllerinde “Best of the Best” ödülünü kazandı.
 
Maxx Royal Belek
Travelers’ Choice 2020 “En İyi 25 Aile Oteli” kategorisinde Avrupa’da 4., dünyada ise 10. sırada yer aldı.
 
Voyage Belek Golf & Spa
Travellers’ Choice 2020 En İyi Her Şey Dahil 25 Otel” kategorisinde; Türkiye’de 4., Avrupa’da 7., dünyada ise 19. sırada yer aldı.
 
Voyage Bodrum
Travellers’ Choice 2020 “En İyi Her Şey Dahil 25 Otel” kategorisinde; Türkiye’de 1., Avrupa’da 3., dünyada 9. sırada yer aldı.
 
Voyage Torba
Travelers’ Choice 2020 “En İyi Her Şey Dahil 25 Otel” kategorisinde; Türkiye’de 3. Avrupa’da 6., dünyada ise 18. sırada yer aldı.
 
Voyage Sorgun & Voyage Türkbükü
Tripadvisor Travellers’ Choice 2020 ödülüne layık görüldüler.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.