Orijinali görüntüle

TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender’in girişimleriyle, Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği’nin 2021 yıllık etkinliği İstanbul’da gerçekleştirilecek.

11 Aralık 22:04

2021 yılı için müjdeli haberlerimiz var.

Dünyanın en İyi Destinasyon Düğün Planlamacıları İstanbul’da buluşacak!

İstanbul, 2021 yılında Romantik Seyahat Endüstrisi profesyonelleriyle birlikte, alanında otorite konuşmacılara ev sahipliği yapacak.

TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender’in girişimleriyle, Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği’nin 2021 yıllık etkinliği İstanbul’da gerçekleştirilecek. 

Uluslararası Destinasyon Düğün Planlamacıları Derneği IADWP’nin bu özel etkinliği için 3 adaya karşı yarışan ve kazanan İstanbul Şehri’ni tebrik ediyoruz.

06-09 Eylül 2021 tarihleri arasında, Istanbul PullmanHotel’de gerçekleşecek olan bu etkinliğe şimdiden yoğun bir ilgi var.

IADWP’nin Avrupa ve Asya’ dan sorumlu Başkanı ünvanını da taşıyan TravelShop Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender, dernek profesyonellerini İstanbul konusundaki kararlarına ikna etmek için bizzat Meksika’ya gitti ve destinasyon olarak 3 farklı seçenek arasından seçilmesinde büyük rol oynadı.

Bu başarının yaratıcısı Murtaza Kalender şunları söyledi; sektörün önde gelen profesyonellerini Türkiye’ye getirmekten son derece mutluyum ve bunu yapmak aslen o kadar da zor bir şey değildi, çünkü Türkiye bu tür etkinlikler vesilesiyle tüm dünya destinasyonları arasında düğün planlamacılarına büyük fırsatlar sağlamak için harika bir destinasyon olduğundan başarı sadece bana ait değildi. Bu başarı öyküsü bir bütün olarak ülkeye ve özellikle İstanbul’a ve pek tabiiki bu mesleğin paydaşlarına, topyekûn Turizm camiamıza aittir çünkü bu başarı Türkiye’deki tüm başarılı Turizmciler ve dernekler, başta Türk Hava Yolları, Istanbul Turizm Derneği (ISTTA), Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak diğer birçok resmi kurumun kısacası sektöre hizmet eden tüm meslektaşlarımızın başarılarının bir yansımasıdır. 

Bu vesileyle, 06-09 Eylül 2021 tarihleri arasında Türkiye’de gerçekleşecek olan bu özel etkinliğe, tüm Türk Turizm meslektaşlarımızı davet ediyor, bu sektördeki herkesin bize ve bu etkinliğe katılmasını bekliyoruz. Tüm meslektaşlarımız gönül rahatlığıyla bu etkinliğe katılabilirler.

Etkinliğin sonrasında Kapadokya, Bodrum, Kuşadası /Efes, Pamukkale ve Antalya’ya eğitim gezileri düzenlenecek olup 13 Eylül 2021 tarihi itibariyle de yine Antalya‘da, Dünya’nın en iyi düğün organizatörlerine yönelik olarak ödül töreni düzenlenecek.

Birlikten kuvvet doğar.Nitekim paylaştıkça büyüyeceğiz. 

Büyüdükçe de yeni iş imkânları geliştireceğiz.

Meksika’dan saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum.

Tüm meslektaşlarıma ve Turizm profesyonellerine selamlar.

Uyarı! Bu sitede yer alan tüm içerikler, “5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu” uyarınca tescil ve koruma altındadır. Kısmen dahi olsa; basılı şekilde ya da internet üzerinde, izinsiz çoğaltılıp kopyalanamaz, alıntı yapılıp kullanılamaz. Ancak habere aktif link verilerek kullanılabilir. Aksi taktirde İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.