Orijinali görüntüle

Kişisel Instagram hesabından paylaştığı rutin oldukça gerçekçi ve dengeli.

Pink, Sosyal Mesafe Günlerinde Ailesiyle Uyguladığı Rutini PaylaştıPink, Sosyal Mesafe Günlerinde Ailesiyle Uyguladığı Rutini Paylaştı Pinterest

Tüm dünyayı hala tehdit etmeye devam eden koronavirüs salgınına karşı herkes çok endişeli. Evde kaldığımız ve sosyal mesafemizi koruduğumuz bugünlerde birçok yıldız kişisel sosyal medya hesaplarından ilham vermeye ve takipçilerine motivasyon sağlamaya çalışıyor. 
Pink de bu kişilerden birisi, sekiz ve üç yaşında iki çocuğu olan yıldız kişisel Instagram hesabından karantina günlerindeki rutinini paylaştı. 
Yıldızın sosyal zaman, ders, temiz hava, biraz egzersizden oluşturduğu rutin oldukça dengeli ve gerçekçi. 
 

Pink’in sekiz yaşındaki kızı Willow’un, her çocuk gibi televizyon izlemeye karşı tutku dolu bir sevgisi var. Programı oluştururken bunu da göz önünde bulundurduğunu belirten yıldız, eğer çocukları programa uymak istemezse onlarla kavga etmemesi gerektiğini bildiğini de altını çizerek belirtiyor.
 

“Bu zor ve stresli zamanlarda hepimizin biraz daha sağduyu ve nezakete ihtiyacı var, bu yüzden birbirimizle sağlıklı iletişim kurabilmek için çabalamalıyız,” diyor yıldız.