Orijinali görüntüle

Swissôtel the Bosphorus, İstanbul, misafirlerini, bedenlerini ve ruhlarını dinginleştirip forma girmeye yardımcı ‘’Vitality Camp’’a davet ediyor.

Konaklamasıyla iyi dinlenmeye, yiyecek ve içecekleriyle sağlıklı beslenmeye, Spa&Spor ile fiziksel zindeliğe ve meditasyonlar ile zihinsel zindeliğe verdiği önemi bir bütün olarak birleştiren Swissôtel The Bosphorus, İstanbul forma girmek için PÜROVEL VITALITY CAMP dahilinde 3 özel gün tasarladı.

Vitality Camp’a katılacak misafirleri egzersiz, keyif ve lezzetin bir arada olduğu, uzmanlar tarafından hazırlanan özel bir program bekliyor.

25-27-27 Haziran, 2-3-4 Temmuz, 9-10-11 Temmuz ve 15-16-17 Temmuz tarihleri ile  4 farklı dönemde katılabilme imkanı sunan Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da misafirler 3 gece Swissôtel’in benzersiz odalarında konaklayarak, Pürovel’de masaj ile kendilerini şımartacak ve Oasis’in sağlıklı yemekleri ile lezzet ve keyfin tadını çıkartacaklar.
 
Şehrin merkezinde yer alan yeşil alanları sayesinde nefes aldıran Swissôtel The Bosphorus, İstanbul aynı zamanda sağlıklı içecek ve yiyecek seçenekleriyle içten dışa sağlığı bir bütün olarak sunuyor.